MÍSTO PŮSOBENÍ DOBRŠ  2000 -2015

retrospektivní on-line ohlédnutí za výstavními sezónami galerie CoCo.

 

Vážení příznivci galerie CoCo , výtvarného umění a kultury vůbec. Nečekaná situace, způsobená koronavirovou pandemií a opatřeními státu, kdy nebylo v tomto období možné galerii zpřístupnit veřejnosti a realizovat první výstavu v rámci plánovaného výstavního programu 2020, volí – věříme, že ne jen jako jakousi formální náhradu –  kurátorský tým galerie CoCo  možnost „on-line výstavy“, která je souhrnným retrospektivním ohlédnutím za výstavními sezónami 2000 – 2015. Zájemci o výtvarné umění tak i v této době mohou přijít do kontaktu s výtvarným uměním, seznámit se nejen s výtvarnými díly, sochami, fotografiemi, ale mnohdy i s kurátorskými texty k výstavám. Zároveň představuje jakýsi souhrn výstavní činnosti v určitém vývojovém úseku galerie z hlediska kurátorského. On-line výstavou můžete procházet níže:

 

Těšíme se na setkání s Vámi, věříme, že už v blízkých týdnech nebo měsících, už přímo v galerii Coco  při dalších výstavách a vernisážích!

 

Váš tým galerie CoCo.

 

 

Kurátor: MgA. Květa Čulejová, Ivo Kraml

Prezentovaní umělci: Jindřich Štreit, Tereza Pešková, Pavla Kocourková, Ivana Řandová, Martin Patřičný, Marcela Vichrová, Vladimír Holomek, Roman Kubička, Josef Lorenc, Andrea Korbelářová, Milan Doubrava, Ludmila Kolková, Jaroslav Kovář, David Bartoň, Mariana Alasseur, Franck Alasseur, Magdalena Justová, Tomáš Hauser, Craig Cahoon, Simona Kafková, Zuzana Fusterová, Marek Florián, Anna Sypěnová, Eva Výborná, Klára Břicháčková, Marie Štindlová, Markéta Filipová, Terezie Štindlová, Anne Sarrazin, Lucie Crocro, Jindřich Lerch, jiří Syrovátka, Filip Ditrich a další

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *